Bežná 3-členná rodina vytvorí ročne viac ako tonu odpadu

Bežná 3-členná rodina vytvorí ročne viac ako tonu odpadu

To číslo je katastrofálne a aj to bol jeden z dôvodov, ktorý nás motivoval k tomu, aby sme otvorili predajňu, vďaka ktorej sa vyprodukuje len minimum odpadu. A to tým, že predávame produkty bez obalov.


Ako je to možné?

Zákazník príde do obchodu s fľaškou, do ktorej mu obsluha predajne jednoducho načapuje prostriedok na umývanie riadu, osviežova

vzduchu, prípravok na WC, sanitu či podlahy, pracie gély, aviváže... V bežnom obchode sa produkty predávajú v objeme, ktorý spotrebiteľom, nie vždy vyhovuje. V predajni čapovanej drogérie zákazníka neobmedzujeme a načapujeme mu len toľko, koľko pre svoju domácnosť práve potrebuje.


Šetríte nielen na samotnom produkte

Napríklad úžasný prostriedok na ručné umývanie riadu. Jeho odmasťovacia sila je účinná aj v studenej vode. Obsahuje zložky proti nadmernému peneniu, čo znamená, že sa riad veľmi rýchlo umyje. Vďaka tomu sa šetrí čas, voda a aj elektrika či plyn.

Pracie gély sú koncentrovanejšie, hustejšie, jedna pracia dávka je oproti bežným komerčným prípravkom menšia a preto je cena len tretinová. Naša predajňa ponúka pracie gély na biele, čierne, jemné aj športové oblečenie, a aj množstvo univerzálnych gélov, ktoré sú kombinovateľné s vôňou aviváže, čím sa dosiahne dokonalé prevoňanie bielizne. Gély navyše obsahujú odpudzovače pachu, preto oblečenie môže byť sušené vonku a nenapáchne okolitým prostredím.

Pre našich zákazníkov máme v ponuke aj kvalitnú BIO kozmetiku, ako napr. šampóny, sprchové gély, telové mlieka, pleťové mlieka, pleťové krémy, zubné pasty a to pre celú rodinu vrátane detí.

Tagy článku: