Čistiace mydlo na ruky s Tea Tree Oil

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
TEKUTE MYDLO - Čistiace mydlo na ruky s Tea Tree Oil. Cena za 1kg = 1Liter.
Dostupnosť:

Skladom - 14ks

7.49 €

Popis

Čistiace hypoalergénne mydlo na ruky s prírodnou antibakteriálnou prísadou Tea Tree Oil, účinné proti chorobe špinavých rúk 👐 vhodné pre domácnosti ako aj zdravotné strediská, MŠ, SŠ, samosprávy, úrady a podobne.

Vďaka vysokému obsahu Tea Tree Oil zbavuje ruky nečistôt, výrazne znižuje výskyt bakterií a zároveň zabraňuje nadmernému vysušovaniu pokožky.


Zloženie/Ingredients: Aqua, Soduim Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Gylcol Distearate, Cocamide DEA, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, CI 19140, Methylchlorisothaizolinone, Methylisothiazolinone, CI 42051BIODEGRADABILITA > 90% (Art. 2 e 4 Legge 26/04/1983 n° 136)

Na vonkajšie použitie.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Vivaco

Spoločnosť pôsobí na českom trhu už od roku 2001. Má dlhoročné skúsenosti s výrobou kvalitnej pleťovej, vlasovej, telovej kozmetiky, či kozmetiky do kúpeľa. Verí, že žiť v súlade s prírodou je prirodzená potreba každého človeka. Preto sa snaží vytvárať originálne produkty vychádzajúce z tradičných, generáciami preverených postupov, ktoré sú obohatené o najnovšie poznatky modernej vedy. Všetky produkty sú vyrábané v Českej republike.