Ekologický Hypoalergénny Odstraňovač ŠKVŔN

Zoznam želaní
SKU: 118_0
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Odstráni aj tie najťažšie škvrny už pri nízkych teplotách.

od 3.42 €

Načítavanie...

Popis

Ekologický prípravok, ktorý najefektívnejšie odstraňuje škvrny. Vďaka novej technológii tento gél neskĺzne po vláknach, ale zostáva dlhšie na škvrne a dobre sa zachytí. Preniká hlboko do vlákna a odstráni aj tie najťažšie škvrny už pri nízkych teplotách. Vhodný pre biele a farebné textílie.


Použitie: V práčke nalejte pár kvapiek priamo na škvrnu, nechajte niekoľko minút pôsobiť a potom pokračujte  ako pri  normálnom praní. 

Predpratie:  V prípade odolných škvŕn nakvapkajte pár kvapiek priamo na škvrnu, trochu pretrite a pokračujte ako pri bežnom praní.


-          Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.

-          Použité zložky sú biologicky rozložiteľné.

-          Receptúra nebola testovaná na zvieratách.


Produkt vhodný pre použitie v činnosti, kde sa  vyžaduje systém riadenia HACCP v súlade s Reg. ES. 852/2004.

BIODEGRADABILITA > 90%

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Delizia Italy

Značka Delizia je známa na národnom a medzinárodnom trhu. Spoločnosť má tridsať rokov skúseností vo výrobe všetkých druhov detergentov pre domácnosť a pre priemysel. Výrobňa sa nachádza v Ottaviano (NA) a môže sa pochváliť s viac ako 500 Delizia Point. Neustále hľadajú kreatívne spôsoby, ako vytvoriť produkty s dobrou kvalitou a za výhodnu cenu. Spoločnosť ponúka čistiace prostriedky, ktoré plne dodržiavajú štandardy kvality, ale so zameraním na ochranu prírody. Všetky výrobky spĺňajú normu HACCP, biologicky odbúrateľné viac než 90%, čo umožňuje, že kto si ich zakúpi, tým rešpektuje životné prostredie a budúcnosť planéty pre budúce generácie.