PAPIERIKY DO PRÁČKY - LIABEL Salvacolori , 12ks

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
PAPIERIKY DO PRÁČKY - LIABEL Salvacolori , 12ks
Dostupnosť:

Skladom - 5ks

3.59 €

Popis

Papieriky do práčky na ochranu farieb prádla, ktoré sú veľmi účinné, chránia vaše odevy a farby. Umožnia vám prať dokopy rôzne farebné odevy. Vďaka svojej formule sú ešte účinnejšie a ochránia všetky tkaniny pri akejkoľvek teplote.

Použitie: 1 ks  papierika na polovičné pranie a 2 ks papierika na plnú práčku. Položte papierik na spodok bubna, pridajte bielizeň a prací gél ako obyčajne, zapnite program. Na konci prania papierik vyberte.

Upozornenie: Papierik je len na jednorazové použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený na osobnú hygienu. Zabráňte kontaktu s očami, poškodenej pokožky alebo rany V prípade kontaktu s očami dôkladne opláchnite vodou a vyhľadajte špecialistu.

Obsah: 12ks

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Delizia Italy

Značka Delizia je známa na národnom a medzinárodnom trhu. Spoločnosť má tridsať rokov skúseností vo výrobe všetkých druhov detergentov pre domácnosť a pre priemysel. Výrobňa sa nachádza v Ottaviano (NA) a môže sa pochváliť s viac ako 500 Delizia Point. Neustále hľadajú kreatívne spôsoby, ako vytvoriť produkty s dobrou kvalitou a za výhodnu cenu. Spoločnosť ponúka čistiace prostriedky, ktoré plne dodržiavajú štandardy kvality, ale so zameraním na ochranu prírody. Všetky výrobky spĺňajú normu HACCP, biologicky odbúrateľné viac než 90%, čo umožňuje, že kto si ich zakúpi, tým rešpektuje životné prostredie a budúcnosť planéty pre budúce generácie.