GÉL NA PRANIE - Lana e delicati / vlna a jemné oblečenie

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Špeciálny prací gél KONCENTROVANÝ pre vlnu, jemné oblečenie a hodváb. Cena za 1kg = 1Liter.

od 3.42 €

Načítavanie...

Popis

Koncentrovaný špeciálny tekutý prací gél do práčky a na ručné pranie na čistenie a ošetrenie najjemnejšej bielizne ako je vlna, hodváb, kašmír, mikrovlákno, syntetika, deky, s pod. Napomáha k obnove pružnosti a ohybnosti tkanín. Jeho jemná pena pomáha vojsť do vlákien a zanechá príjemnú  vôňu. V každom prípade sa nesmie nikdy používať príliš teplá voda (maximálne 30 °C).  Neobsahuje agresívne prísady, ktoré môžu spôsobiť vyťahanie oblečenia a vytváranie žmolkov.

-          Pri praní postupujte podľa inštrukcií na oblečení, dodržujte odporúčané teploty

-          Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.

-          Použité zložky sú biologicky rozložiteľné

-          Receptúra nebola testovaná na zvieratách

Bezpečnostné upozornenia:

uchovávajte  mimo dosahu detí; spôsobuje vážne podráždenie očí; po  zasiahnutí očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Ak používate kontaktné šošovky odstráňte ich a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretvára vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyvarovať dlhšieho kontaktu s výrobkom. Nekonzumujte! Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

2 l tekutého pracieho prostriedku sú dostatočné na 27 praní a 120 kg suchého prádla stredne zašpinené a v stredne tvrdej vody.


BIODEGRADABILITA > 90% (Art. 2 e 4 Legge 26/04/1983 n° 136)

Produkt vhodný pre použitie v činnosti, kde sa  vyžaduje systém riadenia HACCP v súlade s Reg. ES. 852/2004.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Delizia Italy

Značka Delizia je známa na národnom a medzinárodnom trhu. Spoločnosť má tridsať rokov skúseností vo výrobe všetkých druhov detergentov pre domácnosť a pre priemysel. Výrobňa sa nachádza v Ottaviano (NA) a môže sa pochváliť s viac ako 500 Delizia Point. Neustále hľadajú kreatívne spôsoby, ako vytvoriť produkty s dobrou kvalitou a za výhodnu cenu. Spoločnosť ponúka čistiace prostriedky, ktoré plne dodržiavajú štandardy kvality, ale so zameraním na ochranu prírody. Všetky výrobky spĺňajú normu HACCP, biologicky odbúrateľné viac než 90%, čo umožňuje, že kto si ich zakúpi, tým rešpektuje životné prostredie a budúcnosť planéty pre budúce generácie.