PROSTRIEDOK NA RIAD - jazmín a grep

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Čistič na riad, účinná sila proti odolnej mastnote s vôňou jazmínu a grepu.

od 1.50 €

Načítavanie...

Popis

Čistič na riad jazmín a grep je neutrálny čistiaci prostriedok s koncentrovaným odmasťovacím účinkom na umývanie riadu, skla, porcelánu, plastov a podláh so sviežou vôňou jasmínu a grepu. Šetrný k pokožke Vašich rúk.Jeho odmasťovacia sila je účinná aj vo vlažnej vode. Obsahuje zložky proti nadmernému peneniu, čo znamená, že riad veľmi rýchlo umyjete - opláchnete. Vďaka tomu šetríte čas, vodu a aj elektriku alebo plyn. Určite oceníte, že prostriedok je jemný, zanecháva pokožku vláčnu a príjemnú na dotyk.

-          Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.

-          Použité zložky sú biologicky rozložiteľné

-          Receptúra nebola testovaná na zvieratách


Oblasti použitia:

Používa sa na ručné umývanie riadu v domácnostiach, baroch, kaviarniach, reštauráciách a všade, kde je  to potrebné. Produkt, ktorý sa neminie tak rýchlo.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Expert

Spoločnosť bola založená v roku 2000. Výrobno - obchodna spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou čistiacich prostriedkov a kozmetických prípravkov. Pri vývoji a výrobe kozmetických prípravkov nepoužíva extrakty z ohrozených druhov rastlín a pri výbere ingrediencií do výrobkov spoločnosť rešpektuje životné prostredie. Suroviny sú nakupované od osvedčených firiem doma i v zahraničí.